Objednat


Nová objednávka

  1. Vyplňte objednávkový formulář, připojte potřebné soubory a pošlete nám e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  2. Během několika dnů budete kontaktováni zástupcem naši společnost pro upřesnění detailů objednávky a vystavení účtu.
  3. Po uhrazení platby informace o objednávky se přeposílají na oddělení vývoje výrobků. Po upřesnění a schválení inženýrem všech detailů se připravuje "specifikace objednávky" - dokument obsahující technické charakteristiky a kompletní popis produktu v té podobě, ve které bude vyroben. UPOZORNĚNÍ! Výroba produktů dle objednávky je zahájena JENOM po schválení zákazníkem SPECIFIKACE OBJEDNÁVKY.
  4. Celková dodací lhůta je stanovena v průběhu fakturace. V případě zdržení podepsání specifikace o více než 2 dny zapříčiněné zákazníkem dodací lhůta je prodloužena o dobu zpoždění.
  5. Spolu s hotovými výrobky obdržíte certifikát o shodě. Vyplněný certifikát je třeba zaslat na naši adresu (lze v elektronické podobě) po dokončení vstupní kontroly a přezkoušení výrobku. Sériová výroba objednaných produktů není možná dokud neobdržíme vyplněný a podepsaný certifikát o shodě.

Opakování objednávky

Pro opakované objednání výrobků zašlete nám žádost v libovolné podobě s uvedením: názvu výrobku, desetinného čísla (tyto údaje jsou obsaženy v specifikaci objednávky), požadovaný počet kusů a termín dodání.

Objednávkové formuláře pro různé výrobky

Fóliové klávesnice
Dekorativní panel
Piezoelektrická klávesnice
Flexibilní extra plochý kabel
Silikonová klávesnice, silikonové výrobky
Průhledné ohřívací těleso
Ohřívací těleso (fóliový rezistor)
Jiné výrobky