Displejová skla a ohřev

 

Při použití displejů často vznikají otázky, jak zajistit jejich mechanickou ochranu, provoz při nízkých teplotách, ochranu proti elektromagnetickému rušení. Dodáváme širokou škálu výrobků určených ke splnění těchto cílů:

Displejová ochranná a ohřívací skla, elektromagnetické kryty

Displejová skla plní funkci mechanické ochrany, ohřevu, zlepšení optických vlastností (díky antireflexní vrstvě) a ochrany proti elektromagnetickému rušení. Lze kombinovat více nebo všechny tyto funkce v jednom výrobku.

výroby ohřev přístrojových oken a LCD

Průhledné LCD ohřívací tělesa

Průhledné ohřívací prvky (POT) jsou určeny pro ohřev přístrojových oken a LCD obrazovek při práci v podmínkách nízké teploty.

POT rozšiřují rozsah provozních teplot běžných LCD obrazovek až do -60°C. POT je ve své podstatě opticky průhledná deska ze skla, která má na jedné ze stran transparentní vodivou vrstvu.

Výhody POT:

výroby

  • Rozšíření rozsahu provozních teplot LCD do -60°C
  • Snadná instalace
  • Nízká spotřeba energie
  • Nízké napětí napájení
  • Ochrana proti elektromagnetickému rušení
  • Kompaktní a lehké provedení
  • Ochranná funkce

Technické charakteristiky

Celkové rozměry, mm až 425х325
Tloušťka, mm 0.7 až 10 (standardní: 1.1 a 2 mm)
Odpor, Ohm* 4–300
Napájecí napětí, V* 3.3-50
Výkon, W* 0.5 – 100
Průchod světla v rozsahu 440-670 nm, %
- s antireflexní vrstvou
Nejméně 80
Nejméně 93 (odrážení nejvíce 2,5%)

* Uvádí se typické hodnoty. Požadované napájecí napětí a výkon uvádí zákazník, odpor se vypočítává podle vzorce (POT je rezistorem). Hodnoty mohou být upraveny podle dostupných technologických možností. Standardní výkon POT činí 10 W/dm2.

Termostat pro OT a POT

Termostat slouží k ovládání zdrojů elektrického napájení ohřívacích těles, aby nedošlo k přehřátí zařízení. Pokud teplota měřená externím teploměrem dosáhne prahové hodnoty, napájení topného tělesa se vypne.

Momentálně pro Vás připravujeme detailní informace o termostatu ve formátu PDF. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.