Dekorativní panely


Dekorativní panely

Dekorativní přístrojové panely (DPP) se vyrábí na polyesterové fólii s antireflexní vrstvou. DPP se vytváří podle výkresů a v souladu s požadavky zákazníka. Vzor se nanáší na vnitřní stranu fólie, a proto je chráněn před odřením, negativními vlivy prostředí, organickými rozpouštědly, čisticími a dezinfekčními prostředky.

Dekorativní membránové panely

Dekorativní přístrojové panely (DPP) se vyrábí na polyesterové fólii s antireflexní vrstvou. DPP se vytváří podle výkresů a v souladu s požadavky zákazníka.

Vzor se nanáší na vnitřní stranu fólie, a proto je chráněn před odřením, negativními vlivy prostředí, organickými rozpouštědly, čisticími a dezinfekčními prostředky. DPP může obsahovat okénka po displeje, LED diody, otvory pro řadiče a přepínače atd.

Dekorativní panely

Na spodní část panelu se nanáší dlouho lepicí vrstva určená pro připevnění panelu na kryt přístroje. Je možné vyrobit tvarované panely, které se dají použít v kombinaci s běžnými tlačítky.

Ořez hotového panelu se provádí pomocí moderního laserového zařízení, což zaručuje vysokou přesnost a umožňuje výrobu panelů a jejich jednotlivých prvků (okének atd.) téměř libovolného tvaru.

Dekorativní panel lze namontovat přímo na přední stranu přístroje. Kromě toho, je možné nainstalovat panely uvnitř krytu nebo do přístrojové skříně pomocí speciálního kovového základu dodávaného na přání zákazníka spolu s panely.

Momentálně pro Vás připravujeme detailní informace o termostatu ve formátu PDF. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.